'

Dziś

Wtorek 12/12/2023

KICIA KOCIA POD CHOINKĘ - 2D - PREMIERA KRAJOWA

42 min.
Pora na zimowe spotkanie z Kicią Kocią na wielkim ekranie! Wspólnie odwiedzimy bibliotekę, wsiądziemy do pociągu i pobawimy się w śniegu! Co jeszcze czeka naszą sympatyczną bohaterkę?

W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa! Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju. Z nadmiaru wrażeń trochę się rozchoruje i nie będzie mogła zasnąć, ale dzięki pomocy czujnej mamy szybko stanie na nogi!

Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej to idealna okazja na niezapomniany seans w kinie. Serial „Kicia Kocia” na wielkim ekranie!

reżyseria nadzorująca: Marta Stróżycka
scenariusz: Anita Głowińska, Maciej Kur
obsada: Dominika Kluźniak, Agnieszka Mrozińska, Jacek Kopczyński
tytuł oryg.: Kicia Kocia Pod Choinkę
dystrybucja: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
produkcja: Polska
gatunek: Animacja, Dla dzieci
od lat: b/o
rok: 2023
czas: 45 min czytaj więcej

MARVELS - 2D dubbing

105 min.
Carol Danvers, znana również jako Kapitan Marvel, odzyskała swoją tożsamość, uwalniając się od despotycznych Kree, i zemściła się na Najwyższym Intelekcie. Nie przewidziała jednak, że w konsekwencji będzie musiała wziąć na siebie ciężar rozchwianego wszechświata. Kiedy w ramach pełnienia obowiązków udaje się do niestabilnego tunelu czasoprzestrzennego związanego z rewolucjonistą Kree, jej moce zostają powiązane z mocami superfanki z Jersey City, Kamali Khan, znanej również jako Ms. Marvel oraz jej siostrzenicy, obecnie astronautki S.A.B.E.R., kapitan Moniki Rambeau. Bohaterki muszą połączyć siły i nauczyć się współpracować jako Marvels, aby ocalić wszechświat.

reżyseria: Nia DaCosta
scenariusz: Megan McDonnell, Nia DaCosta
obsada: Brie Larson, Teyonah Parris, Samuel L. Jackson
muzyka: Laura Karpman
zdjęcia: Sean Bobbitt
tytuł oryg.: The Marvels
dystrybucja: Disney
produkcja: USA
gatunek: Akcja, Sci-Fi
od lat: - -
rok: 2023
czas: 105 min czytaj więcej

TROLLE 3 - 2D dubbing - PREMIERA KRAJOWA

92 min.
Po dwóch filmach prawdziwej przyjaźni i flirtowania, Poppy i Mruk są teraz oficjalnie parą! Poppy odkrywa, że Mruk ma sekretną przeszłość. Był kiedyś częścią fenomenalnego boysbandu, BroZone, wraz ze swoimi czterema braćmi: Floydem, Johnem Dory, Sprucem i Clayem. BroZone rozpadł się, a Mruk od tamtej pory nie widział swoich braci. Mruk i Poppy wyruszają w pełną emocji podróż, aby zjednoczyć braci.

reżyseria: Walt Dohrn
scenariusz: Jonathan Aibel, Glenn Berger, Elizabeth Tippet
obsada: Anna Kendrick, Justin Timberlake, Camila Cabello
muzyka: Theodore Shapiro
zdjęcia: - -
tytuł oryg.: Trolls Band Together
dystrybucja: United International Pictures Sp z o.o.
produkcja: USA
gatunek: Animacja, Familijny, Komedia
od lat: - -
rok: 2023
czas: 92 min czytaj więcej
Zobacz kolejny dzień
Wtorek 12/12/2023
Zobacz kolejny dzień