JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 3 , (2D dubbing) , 15.03 – 19.03.2019

JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 3 , (2D dubbing) , 15.03 – 19.03.2019

Ostatni rozdział historii, która oszołomiła widzów na całym świecie, z głównych bohaterów – Czkawki i smoka Szczerbatka – czyniąc obiekt międzynarodowego uwielbienia. Mało która seria animowana wzbudza takie emocje zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.
Przed Czkawką i Szczerbatkiem zupełnie nowe przygody – mnóstwo niebezpieczeństw, wielkie wyzwania, niezwykła wyprawa w nieznane oraz… miłość. Kiedy nad Berk nadciąga zagrożenie, jakiego nigdy wcześniej jego mieszkańcy nie doświadczyli, Czkawka wie, że musi zrobić wszystko, by uratować smoki. Przyjdzie mu – wraz z przyjaciółmi – udać się w ekscytującą podróż do mitycznej krainy, w której smoki czują się bezpieczne.
Zaskakująca opowieść o dorastaniu oraz odnajdywaniu odwagi, by stawić czoła nieznanemu, a także o tym, jak nigdy się nie poddać. Coś, co zaczęło się jako niezwykła przyjaźń między nastoletnim Wikingiem (Czkawka) a smokiem z gatunku Nocna Furia (Szczerbatek), urosło do wielkich rozmiarów i stało się jedną z najpopularniejszych serii animowanych ostatnich lat.

ZWIASTUN

O filmie

reżyseria: Dean DeBlois
scenariusz: Dean DeBlois
obsada: Jay Baruchel, America Ferrera, Cate Blanchett
muzyka: John Powell
zdjęcia: – – –
tytuł oryg. How to Train Your Dragon: The Hidden World
dystrybucja: United International Pictures Sp z o.o.
produkcja: USA
gatunek: Animacja, Familijny, Przygodowy
od lat: – – –
rok: 2019, 104 min