Filmy w Marcu 2020 w Kinie Hel

Filmy w Marcu 2020 w Kinie Hel

Zapraszamy na nasze kolejne propozycje filmowe.

Projekcje marcowe w naszym kinie zaczniemy od bajki ‘Gang Zwierzaków’ oraz od polskiego filmu ‘Zenek’, które wyświetlimy w dniach od 28 lutego do 03 marca. Zapraszamy też na film Oscarowy ‘Parasite’ – aż 4 statuetki w tym za ‘Najlepszy Film’ oraz za ‘Najlepszy Film Międzynarodowy’. ‘Parasite’ zagramy na dwóch seansach w dniach 29 luty i 01 marca. W okresie od 06 marca do 10 marca zagramy filmy pt. ‘Harley Quinn: Ptaki Nocy’, który występuje też pod innym tytułem czyli ‘Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)’ oraz najnowszą produkcję Guy’a Ritchie pt. ‘Dżentelmeni’.

W związku z decyzją Premiera RP oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o czasowym zamknięciu Instytucji Kultury – informujemy, że od dnia 12 marca 2020r.
Dom Kultury w Pleszewie oraz Kino HEL będzie nieczynne!

Tym samym, pokaz filmowy koncertu ’70 lat młodości’ Andre Rieu odbędzie się w innym terminie. Bilety wraz z paragonami zachowują ważność.

Zaplanowane seanse filmów: ‘Swingersi’, ‘Doktor Dolittle’, ‘Bayala i Ostatni Smok’, ‘Miś Bamse i Miasto Złodziei’, ‘Skłodowska’, ‘Sala Samobójców. Hejter’ zagramy również w innym terminie.

Prosimy śledzić komunikaty na stronach internetowych.

Szczegóły na plakatach i stronach www. Polecamy i zapraszamy.