Filmy w Lipcu 2019 w Kinie Hel

Filmy w Lipcu 2019 w Kinie Hel

Zapraszamy na nasze Wakacyjne, Lipcowe propozycje filmowe.

Wakacje to czas wolny, miły i zabawny. Kino Hel właśnie w tym czasie wolnym chce Was zaprosić na miłe i zabawne bajki poranne. Dlatego zaczynamy cykl wtorkowych projekcji pod nazwą Letnie Kino Bajkowe i w lipcu zapraszamy juz 02 lipca na godz. 10.00 na hit ‚Iniemamocni 2’, dalej 09 lipca zagramy bajkę jeszcze w naszym kinie nie graną czyli ‚Robaczki z Zaginionej Dżungli’. W dniu 16 lipca wyświetlimy w tym cyklu bajkę ‚Paddington’, a miesiąc zakończy 23 lipca projekcja bajki również u nas jeszcze nie wyświetlanej czyli ‚Biały Kieł’. Wszystkie bajki zagramy o godz. 10.00 i bilet na te bajeczki to 10zł.

Zapraszamy też 12 lipca na pleszewski rynek na kino plenerowe w ramach cyklu Kulturalne Lato w Pleszewie i projekcje filmu ‚Konwój’ z Januszem Gajosem w roli głównej. Wstęp Wolny.

Co do seansów popołudniowych to od 05 do 09 lipca zapraszamy na film grozy ‚Laleczka’ oraz na komedię w gwiazdorskiej obsadzie ‚Oszustki’. W dniach od 13 do 16 lipca zagramy polski film ‚Ja Teraz Kłamię’ oraz najnowszy film Luca Bessona ‚Anna’. Ostatnimi filmami w lipcu, które zagramy w dniach od 19 do 23 lipca, będą to popularna animacja ‚Sekretne Życie Zwierzaków Domowych 2’ oraz Hit ‚Annabelle Wraca Do Domu’. Szczegóły na plakatach i stronach www. Polecamy i zapraszamy.